Zonnepanelen audi terminal
De nieuwe hypermoderne Audi Terminal verduurzamen: een gaaf project voor de Riva groep. De 720 panelen die er komen te leggen zullen jaarlijks meer dan 265.000 kWh gaan produceren. Dat is goed voor 76 huishoudens van 4 personen!
De nieuwe hypermoderne Audi Terminal verduurzamen: een gaaf project voor de Riva groep
Na het aanleggen van zonnepanelenparken bij diverse Peugeot DAVO dealers is nu ook de Audi Terminal, een vestiging van de Riva groep, aan de beurt. De Terminal is nog is de bouw en is naar verwachting deze zomer klaar, spiksplinternieuw mét onze zonnepanelen en al.
In de automotive branche, waar elektrische auto’s steeds populairder worden, is verduurzamen belangrijk. Na de energiebesparende maatregelen die de Riva-groep heeft getroffen, was het tijd voor de volgende stap: zelf energie opwekken door middel van zonnepanelenparken op het dak bij diverse vestigingen. Zo ook bij de Audi Terminal (van Wittebrug), een moderne showroom op het Forepark in Den Haag. Met het vergroenen van deze vestigingen zorgt de Riva groep niet alleen voor een groen imago, maar voldoen zij ook aan de energiebesparingsplichten die gelden in Nederland. Gezien de omvang van de Riva groep, moeten zij naast de informatieplicht energiebeparing ook een EED Energie-audit doen. Met de aanleg van zonnepanelenparken ben je als bedrijf zijnde in één klap klaar voor een duurzame toekomst.